Przejdź do treści

Informacje

Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy.
W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).  

W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora).
Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu. 

Tematyka paneli jest otwarta i może oscylować zarówno wokół szerokich obszarów jak i szczegółowych tematów.

W przypadku przyjęcia panelu do programu konferencji zgłaszający panel może zostać dołączony do komitetu organizacyjnego a opiekun panelu do komitetu naukowego.

Koszt udziału w konferencji wynosi 490 zł dla uczestnika spoza Uniwersytetu Gdańskiego, natomiast dla uczestników związanych z UG opłata wynosi 70 zł.

Dla organizatora panelu spoza UG opłata wynosi 390 zł, natomiast dla organizatorów z UG wynosi 70 zł.

Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 19 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc. 

Zapisy dla referujących trwają 24 marca do 9 czerwca lub do czasu wyczerpania limitu miejsc. 


W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym. 

W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu. 

Opłaty :

Wpłaty należy dokonać po zakwalifikowaniu panelu do włączenia w program Kongresu (zgłoszeniu co najmniej 3 os. do wystąpienia) 

Zgłoszenie uznaje się za skuteczne po dokonaniu wpłaty (maksymalnie 7 dni po zgłoszeniu) na konto: 

Fundacja na rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego 
80-306 Gdańsk, ul. Polanki 63/29
BNP Paribas 88 1750 0012 0000 0000 2171 7401 

Prosimy o wpisanie w tytule wpłaty: Kongres Młodej Nauki 

Uwaga! W cenę nie jest wliczone zakwaterowanie. Zapewniamy możliwość zakwaterowania w cenie 32,40zł za dobę w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego (pokoje jedno- i dwuosobowe). Więcej informacji w zakładce Zakwaterowanie. 

 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji FAQ